Szkolenie online pt. „Wykorzystanie sztuki wizualnej jako narzędzie pracy w terapii logopedycznej. Przedsiębiorczy logopeda i nauczyciel”

W-MODN w Elblągu w zaprasza logopedów oraz wszystkich zainteresowanych tematem nauczycieli
na bezpłatne szkolenie online pt. „Wykorzystanie sztuki wizualnej jako narzędzie pracy w terapii logopedycznej. Przedsiębiorczy logopeda i nauczyciel”. Szkolenie odbędzie się 23 kwietnia 2026 r., w godz. 16.00 – 18.00. Harmonogram szkolenia:

Obraz jako środek wyrazu służący do stymulowania mowy i komunikacji oraz przekazywania emocji i budowania nastroju. Ćwiczenia logopedyczne skoncentrowane wokół sztuki wizualnej.
Przedsiębiorczy logopeda i nauczyciel – prowadzenie działalności nierejestrowanej.

Zapraszamy serdecznie
dr Beata Pabian, nauczyciel konsultant ds. przedsiębiorczości, neurodydaktyki i neurologopedii
Ewa Bednarska -Siwilewicz – doradca metodyczny ds. plastyki