Webinarium dla nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza Państwa na bezpłatne warsztaty online pt. "Kreatywne nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej".

Harmonogram spotkania:

  • „Kreatywne nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej” – Justyna Marzjan – nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Braniewie (o wykorzystaniu gier towarzyskich i komputerowych w procesie edukacyjnym – Taboo, kości, gry na czas, biegane dyktando, test na uważność; lapbooki; Escape Room-y i inne)
  • „Fiszka autokorektywna w pracy zdalnej. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty” – Marlena Derlukiewicz – konsultant ds. języka polskiego;
  • „Schemat lekcji zdalnej” – Beata Gadomska – konsultant ds. kadry kierowniczej i języka polskiego
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzi Beata Gadomska. Webinarium (spotkanie online) odbędzie się we wtorek, 12 maja 2020 r. o godz. 16.30. Czas spotkania jest zaplanowany na około 1,5 godziny. Zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie z wykorzystaniem formularza rejestracyjnego. Na adres e-mail podany w zgłoszeniu zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące udziału w spotkaniu.

Ewentualne pytania proszę kierować do Beaty Gadomskiej, konsultantki ds. kadry kierowniczej i języka polskiego (b.gadomska@wmodn.elblag.pl)