Webinarium dla dyrektorów szkół podstawowych

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza Państwa na bezpłatne warsztaty online pt. "Zdalne lekcje matematyki, języka polskiego i języka angielskiego przed egzaminem ósmoklasisty".

Harmonogram spotkania:

  • „Fiszka autokorektywna w pracy zdalnej. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty” – Marlena Derlukiewicz – konsultant ds. języka polskiego;
  • „Egzamin ósmoklasisty a umiejętności matematyczne uczniów” – Elżbieta Kurkiewicz – konsultant ds. matematyki;
  • „Schemat lekcji zdalnej” – Beata Gadomska – konsultant ds. kadry kierowniczej i języka polskiego
  • "Egzamin ósmoklasisty - język angielski" - Mariola Chodakowska-Malkiewicz - konsultant ds. języka angielskiego i europejskich programów edukacyjnych
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzi Beata Gadomska. Webinarium (spotkanie online) odbędzie się w czwartek, 14 maja 2020 r. o godz. 9.30. Czas spotkania jest zaplanowany na około 1 godzinę. Zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie z wykorzystaniem formularza rejestracyjnego. Na adres e-mail podany w zgłoszeniu zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące udziału w spotkaniu.

Ewentualne pytania proszę kierować do Beaty Gadomskiej, konsultantki ds. kadry kierowniczej i języka polskiego (b.gadomska@wmodn.elblag.pl)