Warsztaty metodyczne online dla nauczycieli języka polskiego szkół ponadpodstawowych – sieć współpracy

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu uprzejmie zaprasza na warsztaty metodyczne w ramach sieci współpracy dla nauczycieli języka polskiego szkół ponadpodstawowych pt. „Wykorzystanie wyników egzaminów zewnętrznych w pracy nauczyciela polonisty”, które odbędą się 30.03.2026 r. w godzinach od 16.30 do 18.30 (online).

Treść warsztatów dotyczyć będzie omówienia ostatnich egzaminów próbnych według arkusza CKE oraz sposobów metodycznego ich wykorzystania w codziennej pracy. Porozmawiamy również o metodach kształtowania umiejętności rozwiazywania testów przez uczniów. Prześledzimy typy zadań egzaminacyjnych oraz zawartość sprawozdań CKE w celu ich praktycznego wykorzystania. Warsztaty są bezpłatne.

Proszę o dokonanie zapisu najpóźniej do dnia 30.03.2026 r. do godz. 15.00


Zaświadczenie uczestnicy otrzymają drogą mailową po udziale w szkoleniu.
Serdecznie zapraszają:
Beata Gadomska – konsultant ds. kadry kierowniczej i języka polskiego
Anna Szczawińska – metodyk ds. języka polskiego w szkole ponadpodstawowej