
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu uprzejmie zaprasza na seminarium dla dyrektorów pt. „Ocenianie kształtujące w szkole z perspektywy organizacyjnej”, które odbędzie się 5.03.2026 r. w godzinach od 11.00 do 13.00 (online).
Koszt udziału w seminarium: 20 zł od osoby
Proszę o dokonanie zapisu najpóźniej do dnia 4.03.2026 r.
Wpłaty proszę kierować na konto: Millennium Bank SA 93 1160 2202 0000 0006 6614 2168 z dopiskiem: OK-dyrektorzy + nazwisko uczestnika. Zaświadczenie uczestnicy otrzymają drogą mailową po szkoleniu i uiszczeniu opłaty.
Serdecznie zapraszam
Beata Gadomska – konsultantka ds. kadry kierowniczej i języka polskiego
