Warsztat online pt. „Sztuka bez ograniczeń – część 1”.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza nauczycieli plastyki, edukacji wczesnoszkolnej oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatny warsztat on-line pt. „Sztuka bez ograniczeń – część 1”.

Na zajęciach zaprezentowana zostanie technika mix mediowa, która jest zabawą polegającą na łączeniu różnych materiałów: farb, past strukturalnych, mgiełek w sprayu, kulek trójwymiarowych, szablonów, papierów, wstążek, konturówek. Szkolenie zaplanowane jest na 25 maja 2020 r. na godz. 11.00 i zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem narzędzia Google Meet.

Do udziału w warsztacie potrzebny jest komputer podłączony do Internetu, wyposażony w kamerę i mikrofon. Zainteresowane osoby proszę o potwierdzenie swojego udziału za pomocą formularza rejestracyjnego. Nauczyciele, którzy wypełnią formularz otrzymają w wiadomości link do udziału w szkoleniu i krótką instrukcję. Szkolenie jest bezpłatne, a każdy z nauczycieli otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w spotkaniu warsztatowym.

Serdecznie zapraszam
Łukasz Kogut, konsultant ds. edukacji plastycznej