
Zapraszam nauczycieli z przedszkola na warsztat metodyczny pn. „Praca z dzieckiem w spektrum autyzmu w grupie przedszkolnej”. Warsztat odbędzie się stacjonarnie 15 kwietnia 2026 r. (środa) w godzinach 16.00–19.00 w Przedszkolu nr 19 w Elblągu, ul. Ślusarska 8. Zakres szkolenia:
- funkcjonowanie dzieci w spektrum autyzmu oraz z zespołem Aspergera w placówkach oświatowych,
- sposoby wspierania dziecka podczas zajęć grupowych i indywidualnych,
- metody i formy pracy z dzieckiem w spektrum autyzmu,
- „6 kroków do sukcesu” w pracy z dzieckiem w spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera.
Warsztaty poprowadzą:
- Paweł Niemczuk – nauczyciel, konsultant ds. pedagogiki specjalnej
- Marlena Szwemińska – edukatorka oświaty, tutorka II stopnia, pedagog specjalny
Warunkiem udziału w szkoleniu jest dokonanie opłaty w wysokości 50 zł na konto Ośrodka: Millennium Bank SA 93 1160 2202 0000 0006 6614 2168 z dopiskiem: „PN/AP imię i nazwisko uczestnika”.
Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń wraz z płatnością.
Zapisy przyjmujemy do 14 kwietnia 2026 r. (wtorek).
Każdy uczestnik otrzyma :
- praktyczny poradnik dla nauczycieli - Wspieranie autystycznego ucznia,
- polecajkę prowadzących,
- zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia.
Serdecznie zapraszam,
Paweł Niemczuk
