Warsztat metodyczny on-line dla nauczycieli wychowania fizycznego pt. „Aplikacje elektroniczne przydatne w zdalnym nauczaniu wychowania fizycznego”.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej na szkolenie on-line dotyczące wykorzystania powszechnie dostępnych aplikacji, przydatnych w realizacji treści zawartych w podstawie programowej wf.

Szkolenie zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem narzędzia Google Hangouts Meet i rozpocznie się 21 kwietnia 2020 roku o godz. 12.00. Do udziału w warsztacie potrzebny jest komputer podłączony do internetu, wyposażony w kamerę i mikrofon. Zainteresowane osoby prosimy o jak najszybsze potwierdzenie swojego udziału  za pomocą formularza rejestracyjnego.

W kolejnej wiadomości uzyskają Państwo link do udziału w warsztacie i instrukcję korzystania z programu. Szkolenie jest bezpłatne, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie formy doskonalenia w formie elektronicznej.

Zapraszam
Tomasz Szuszkiewicz
konsultant ds. wychowania fizycznego i edukacji prozdrowotnej