
W-MODN w Elblągu zaprasza na szkolenie online dla nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych "Sprawne pióro, cz. I - rozprawka i przemówienie", które odbędzie się 19 lutego o godzinie 16.30.
W związku z licznymi prośbami powtarzamy warsztat, który został przeprowadzony 24 i 27 listopada 2025 r. Na spotkanie w lutym zapraszamy więc wszystkie te osoby, które nie wzięły udziału w wymienionych powyżej dwóch terminach w listopadzie.
Marlena Derlukiewicz i Anna Szeląg
