Seminarium online dla dyrektorów szkół

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu uprzejmie zaprasza na seminarium dla dyrektorów pt. „Szkoła w kłopocie, czyli co zrobić, gdy nasze wyniki są niezadowalające?”, które odbędzie się 19.03.2026 r. w godzinach od 11.00 do 13.00 (online). Wydarzenie jest bezpłatne. Proszę o dokonanie zapisu najpóźniej do dnia 18.03.2026 r.

Zaświadczenie uczestnicy otrzymają drogą mailową po szkoleniu.

Serdecznie zapraszam
Beata Gadomska – konsultantka ds. kadry kierowniczej i języka polskiego