Konferencja online z podsumowaniem konkursu fotograficznego „Podróże w naturze – wodny świat”

WMODN w Elblągu zaprasza na konferencję online połączoną z podsumowaniem konkursu fotograficznego dla nauczycieli i uczniów ze szkół województwa warmińsko-mazurskiego, która odbędzie się 2 grudnia o godz. 15.00 na platformie Google Meet. W programie konferencji:

  • Wprowadzenie do tematu Fotografia inspirowana obserwacją przyrody – walory dokumentacyjne i artystyczne – Janina Meller, konsultant ds. biologii W-MODN w Elblągu
  • Wykład tematyczny ilustrowany nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami konkursowymi — dr hab. Stanisław Czachorowski, prof. UW-M w Olsztynie
  • Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego.
  • Informacja o odbiorze nagród i dyplomów przyznanych w konkursie.

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli proszę o zgłoszenie się za pomocą formularza elektronicznego najpóźniej do 30 listopada 2022 r.

Link aktywacyjny do „wejścia” na konferencję online zostanie przesłany 1 grudnia 2022 r. na adresy e-mail zgłoszonych nauczycieli oraz na adresy e-mail szkół i wyróżnionych uczestników konkursu. Zadaniem szkoły jest udostępnienie linku uczniom, których prace zostały nagrodzone i wyróżnione w konkursie, aby mogli indywidualnie uczestniczyć w konferencji. Można też zorganizować uczniom wspólny udział w konferencji.

Szczegółowa lista nagrodzonych oraz wyróżnionych nauczycieli i uczniów zostanie zamieszczona po konferencji na stronie internetowej WMODN w Elblągu, docelowo w zakładce konkursy ECEE. Nagrody do odbioru w siedzibie WMODN w Elblągu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailem.

Serdecznie zapraszam
Janina Meller – konsultant ds. biologii WMODN w Elblągu