
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zaprasza nauczycieli geografii na szkolenie online "Cyfrowy świat na lekcjach geografii – technologie, które rozwijają kompetencje cyfrowe i myślenie przestrzenne uczniów". Celem szkolenia jest przygotowanie nauczycieli do praktycznego i świadomego wykorzystywania narzędzi cyfrowych na lekcjach geografii w taki sposób, aby skutecznie rozwijać kompetencje cyfrowe uczniów oraz wspierać kształtowanie myślenia i wyobraźni przestrzennej. Szkolenie poprowadzi Magdalena Jankun
Termin do wyboru:
- 25 lutego 2026 r. godz. 16.00
- 03.03.2026 r. o godz. 16.00
Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Serdecznie zapraszam do udziału Magdalena Jankun,
konsultant ds. geografii i przyrody
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu
