WMODN w Elblągu zaprasza na "Konferencję Dla Dyrektorów i Wicedyrektorów Szkół oraz Placówek Oświatowych". Konferencja odbędzie się w Masuria Hotel & Spa, Worliny 33 14-105 Łukta w dniach 3-4 czerwca 2024 r.

...czytaj dalej XV Konferencja Dyrektorów Szkół i Placówek Oświatowych

Rok 2024 został ustanowiony decyzją Senatu RP – Rokiem Edukacji Ekonomicznej. Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. Konkurs został przeprowadzony w terminie luty – kwiecień 2024 r. Celem konkursu było:

...czytaj dalej Podsumowanie konkursu dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych na najciekawszy projekt obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej 2024 w szkole, przedstawiony w formie prezentacji multimedialnej

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza na warsztaty terenowe „Jak skutecznie zarządzać klasą i wspierać swój rozwój zawodowy”, które odbędą się 04.06.2024 r. (wtorek) na UW w Warszawie. W ramach szkolenia uczestnicy poznają autorskie narzędzia Nauczycielskich Standardów Rozwoju oraz wezmą udział w warsztatach z problematyki wychowawczej i zarządzania klasą. Koszt wyjazdu wynosi 200 zł i obejmuje udział w zajęciach, obiad i przejazd autokarem na trasie Elbląg – Warszawa. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie do 23.05.2024 r. formularza.

...czytaj dalej Warsztaty „Jak skutecznie zarządzać klasą i wspierać swój rozwój zawodowy”